• Rozegrane mecze: (dom - 18, wyjazd - 18)
      • Wygrane: (dom - 9, wyjazd - 6)
      • Remisy: (dom - 6, wyjazd - 2)
      • Przegrane: (dom - 3, wyjazd - 10)
      • Bramki zdobyte: (dom - 46, wyjazd - 26); bramki stracone: (dom - 22, wyjazd - 38)
Trzech najlepszych strzelców drużyny: - Dawid Leoszko, - Łukasz Kaczorowski, - Roman Kopacz.
Rozgrywki Puchar Polski (Lubuski ZPN): KP Świdnica 10:0 (3 runda, wyjazd); ODRA Bytom Odrzański 1:2 (4 runda, wyjazd).

26.06.2021r.
Ostatni mecz w sezonie ODRY to remis 1:1 z III-ligową już CARINĄ Gubin

19.06.2021r.
W niemiłosiernym upale ODRA Nietków remisuje 3:3 z wiceliderem IV ligi ILANKĄ Rzepin

17.04.2021r.
Pierwsza przegrana na własnym boisku
Po dobrym początku rundy wiosennej przyszedł czas na trudny pojedynek na własnym stadionie z drużyną MKS SPÓJNIA Ośno Lubuskie. ODRA Nietków dołożyła wszelkich starań, aby wygrać mecz u siebie i zdobyć 3 punkty. Niestety, drużyna gości była lepsza - mecz zakończył się wynikiem 1:2. SPÓJNIA wygrała. To była pierwsza porażka ODRY na własnym stadionie w rozgrywkach IV ligi sezonu 2020/2021.
Pozostaje spory niedosyt. Zawodnicy wiedzą, że była szansa conajmniej na remis. Drużynie ODRY zabrakło szczęścia, aby wygrać ten mecz i czasu, by zremisować. Gratulujemy wygranej drużynie przyjezdnej. Byli w tym dniu po prostu lepsi, zwłaszcza w końcówce meczu.
Uważamy jednak, że dla Naszych piłkarzy należy się szacunek i słowa uznania, gdyż część z nich przystąpiła do meczu z różnymi - większymi i mniejszymi - kontuzjami. Dali z siebie wszystko, na co było ich stać w tym meczu. Za to dziękujemy!
Na kartach historii klubu ODRA Nietków zapisujemy, że jako beniaminek przegraliśmy u siebie, na własnym stadionie dopiero w 11 meczu rozgrywek. Ten wyczyn zasługuje na uznanie, bo takiej statystyki nie ma żadna drużyna rozgrywek IV ligi sezonu 2020/2021.

10.04.2021r.
Profesjonalna renowacja murawy na stadionie ODRY Nietków

08.01.2021r.
Przygotowania do rundy wiosennej w IV lidze
Niestety, rozegranie meczów kontrolnych drużyny seniorów stoi pod znakiem zapytania. Z powodu obecnych obostrzeń oraz z powodu dużej troski o bezpieczeństwo zawodników wszelkie spotkania (oprócz drużyn grających zawodowo) do 17 stycznia są wstrzymane.
Jeśli wszystko się unormuje i współzawodnictwo sportowe na szczeblu amatorskim ruszy, to seniorzy ODRY 23 stycznia rozegrają swój pierwszy sparing. Trzymamy kciuki, aby tak było. Poniżej przedstawiamy listę spotkań kontrolnych przed rundą wiosenną:
23. styczeń  ODRA - Lechia U17 Zielona Góra (odwołany),
30. styczeń  ODRA - Arka Nowa Sól (odwołany),
06. luty  ODRA - Zorza Ochla (odwołany), 13. luty  ODRA - Kado Górzyn (odwołany),
20. luty  ODRA - Piast Czerwieńsk,
27. luty  ODRA - Tęcza Krosno Odrzańskie.

02.12.2020r.
Pierwsza runda jesienna ODRY Nietków w IV lidze
Z wielkimi nadziejami, ale i niepewnością, ODRA Nietków rozpoczynała swoją historię w rozgrywkach ligowych 2020/2021. Awans do IV ligi zmotywował wszystkich: zarząd klubu, zawodników, sponsorów, kibiców, sympatyków klubu i lokalnych działaczy. Paradoksalnie pomógł nam w tym koronawirus - dzięki wiosennej przerwie w rozgrywkach był czas na dostosowanie stadionu w Nietkowie do wymogów IV ligi.
Szczęśliwie, chociaż w ostatnich meczach nie mogli już brać udziału kibice, w jesiennej rundzie rozegrano wszystkie mecze. Rozgrywki tej rundy zostały zakończone. Widzieliśmy to w każdym meczu, ale przed zimową przerwą możemy z dumą poinformować, że nasza drużyna seniorów ODRY Nietków, dzięki ogromnemu zaangażowaniu piłkarzy, niesamowitej woli walki i wzniesieniu się na wyżyny swych umiejętności piłkarskich zajmuje 7. miejsce w tabeli rozgrywek. Poza wiernymi kibicami i sympatykami klubu, niewielu wierzyło, że ODRA tak dobrze będzie dawać sobie radę w IV lidze. Dodatkowej radości dodaje fakt, że na własnym stadionie nie przegrała żadnego meczu. Statystyki są takie: rozegrano 18 meczów, ODRA wygrała 9 meczów, 4 razy zremisowała i poniosła 5 porażek. Jesienią zdobyła 31 punktów.
Gratulujemy całej drużynie, trenerowi i działaczom klubu. Czekamy niecierpliwie na rozgrywki rundy wiosennej i kolejne piękne mecze.

16.11.2020r.

Zwycięski remis w Nietkowie - ODRA vs. STILON 1:1
Odra po ciężkim boju urywa punkt drużynie STILON Gorzów. O tym, że mecz będzie bardzo ciężki było wiadomo już przed samym meczem. ODRA, osłabiona brakiem 4 podstawowych zawodników, miała bardzo ciężkie zadanie do wykonania. Trener Mirosław Nowakowski pewnie nie spał całą noc, aby poukładać odpowiednio skład. No, i dał radę!
Pierwsza połowa toczyła się na bardzo wysokich obrotach, z dużym zaangażowaniem obu zespołów. Niestety, to drużyna gości pierwsza trafia do siatki i tak pozostaje do końca pierwszej połowy. Druga cześć spotkania do około 60 minuty wyglądała podobnie... do czasu kiedy nasz bramkarz popełnia błąd i fauluje zawodnika STILONU - otrzymuje czerwoną kartkę. Niestety, na ławce rezerwowych brakuje drugiego bramkarza i trener Nowakowski podejmuje ryzykowną decyzję: rękawice zakłada obrońca Gracjan Kudła. Od tego momentu gra toczyła się pod dyktando gości, chociaż ODRA od czasu do czasu odgryzała się pojedynczymi akcjami z kontry. Przełom następuje na 10 minut przed końcem regulaminowego czasu. Po pięknej akcji Łukasz Kaczorowski podaję piłkę do Dawida Leoszko, który umieszcza ją w siatce STILONU i mamy remis 1:1 !!! Mimo przedłużenia czasu przez sędziego o ponad 4 minuty wynik do końcowego gwizdka już się nie zmienia. Ufff...

30.10.2020r.

Piłkarze ODRY Nietków świetnie dają sobie radę w IV lidze
Rozgrywki piłkarskie IV ligi wchdzą w trudny okres ograniczeń związanych z koronawirusem. Za nami już 14 kolejka, a dla ODRY praktycznie 12 rozegrana, i z dorobkiem 24 punktów zajmujemy wysokie 6 miejsce w tabeli rogrywek. Jak na razie żadna z drużyn przyjezdnych nie była w stanie zebrać kompletu punktów na stadionie w Nietkowie - mamy nadzieję, że tak będą wyglądać mecze co najmniej do końca rundy jesiennej. Wszyscy kibice ODRY mocno trzymają za to kciuki.
Wracamy do ostatniego wygranego meczu z drużyną GKS Meprozet, który tak skomentował Trener ODRY - Mirosław Nowakowski:
"Kolejny trudny mecz ligowy. Po upływie trzech tygodni w końcu zagraliśmy o punkty. To było podstawowe pytanie po tej przerwie, czy i jak będziemy w stanie zareagować po tak długim okresie. Okazało się, że potrzebowaliśmy aż 45 minut by wejść w mecz. Pierwsza połowa to nie było granie do jakiego przyzwyczailiśmy naszych kibiców i do jakiego dążymy. Przeciwnik narzucił nam swój sposób gry i nasza reakcja nie była prawidłowa. Meprozet podszedł wysoko, a my zaczęliśmy grać dłuższą piłką. To nie przynosiło żadnych pozytywów, nie mogliśmy stworzyć klarownych sytuacji bramkowych. Po 45 minutach trzeba powiedzieć, że żadna z drużyn nie osiągnęła znaczącej przewagi. Dużo walki i mocne granie  z obu stron. W przerwie wyciągnęliśmy wnioski i to przyniosło pozytywne efekty. Zaczęliśmy dłużej utrzymywać się przy piłce, rozgrywając ją od bramkarza. Kilka składnych i dokładnych akcji dało bramkę chwilę po rozpoczęciu drugiej połowy. To pomogło otworzyć i trochę uspokoić mecz. Przeciwnicy skupili się  na dyskusjach z sędzią, zapomnieli o grze. Było dużo łatwiej,  bo zrobiło się więcej miejsca na boisku i to przełożyło się na kolejne minuty i przewagę ODRY. Zasłużone zwycięstwo mojego zespołu, bo w przekroju całego spotkania to my byliśmy zespołem lepszym."

Przed drużyną ODRY kolejne wyzwania i mecze z trudnymi drużynami. Wśród nich będą: KS LECHIA II Zielona Góra, KORONA Kożuchów, DĄB Przybyszów, STILON I Gorzów, CARINA Gubin (aktualny lider rozgrywek) oraz MKS CZARNI Żagań (mecz przełożony z 17.10). Będzie trudno zdobywać kolejne ligowe punkty. Walka na boisku będzie wymagać sporego wysiłku. Mamy nadzieję, że stan zdrowia naszych zawodników pozwoli rozgrywać mecze zgodnie z planem. Kibice liczą też na to, że obostrzenia zostaną zniesione i będzie można rozgrywki prowadzić przy obecności kibiców. Dotychczasowa postawa naszej drużyny napawa nas dumą i liczymy na kolejne ligowe zwycięstwa.

19.10.2020r.

Sponsorzy ODRY Nietków mogą być zadowoleni - firma AIKON spisała się na medal.

26.09.2020r.

ODRA Nietków nie przegrywa na swoim stadionie. W kolejnym meczu IV ligi pokonała 5:0 POGOŃ Skwierzyna.

12.09.2020r.

Stadion w Nietkowie przynosi szczęście gospodarzom. ODRA Nietków - POLONIA Słubice 2:1 (0:1).

29.08.2020r.

Kolejny punkt w IV lidze zdobyty. ODRA Nietków - PIAST Iłowa 1:1 (0:1).

08.08.2020r.

W nieznośnym upale ODRA Nietków wygrywa z TĘCZĄ Krosno Odrzańskie 6:1

25.07.2020r.

Zwycięstwo ODRY na inaugurację rozgrywek IV ligi
Inauguracja rozgrywek IV ligi była bez wątpienia wydarzeniem historycznym dla naszego klubu piłkarskiego i naszej lokalnej społeczności. Ogromnym wysiłkiem organizacyjnym i - trzeba to podkreślić - również finansowym doprowadzono stadion do stanu obecnego. Prace były prowadzone od rana do wieczora. Zakres modernizacji był ogromny - począwszy od zrobienia solidnego ogrodzenia obiektu, poprzez piłkochwyty, nowe bramki, nowe miejsca dla zawodników rezerwowych, aż po nowe trybuny dla 300 kibiców, domek gastronomiczny czy remont szatni dla zawodników. Do tego jeszcze dochodzi ogrom prac brukarskich, równania terenu, zabiegów pielęgnacyjnych murawy i prac porządkowych. Dzisiaj stadion cieszy oko.
Sobotni mecz rozpoczął się od podziękowań dla sponsorów, wszystkich osób biorących udział w pracach na stadionie oraz działaczy klubu. Dla całego Zarządu ODRY padły szczególne podziękowania: "Dzięki Waszemu uporowi i determinacji w dążeniu do celu powstał obiekt na miarę XXI wieku. Przez lata będzie dobrze służył piłkarzom pierwszej drużyny, ale też wszystkim dzieciom i młodzieży biorącym udział w zajęciach organizowanych przez klub. To wielki wkład w rozwój kultury fizycznej, rozwój piłki nożnej w Nietkowie i w całej Gminie Czerwieńsk. Mając tak zaradny i skuteczny Zarząd, dobrze funkcjonujący klub z zapleczem sympatyków i kibiców możemy z optymizmem patrzeć w przyszłość. Mamy nadzieję, że piłkarze ODRY dadzą niejeden raz powody do satysfakcji i zadowolenia kibicom, i działaczom, a stadion ten będzie dla nich szczęśliwy." Prezes Andrzej Kuczak został odznaczony przez Prezesa LZPN - Roberta Skowrona, Kierownik drużyny Sławomir Maryniak otrzymał podziękowania od Prezesa PZPN - Zbigniewa Bońka, a Wiceprezes Jarosław Bryndza wyróżnienie od LZPN.
Po uroczystym otwarciu stadionu rozpoczął się mecz. Piłkarze pięknie wpisali się w podniosły charakter sobotniego popołudnia wygrywając na własnym stadionie z drużyną ZAP SYRENA Zbąszynek 1:0 (0:0). ODRA Nietków rozpoczęła nowy etap w swojej historii. Trzymamy kciuki za następne zwycięstwa. Życzymy naszej drużynie sukcesów i kolejnych powodów do dumy.

10.07.2020r.
Przyjechało nowe wyposażenie boiska - przygotowania do IV ligi idą pełną parą

06.06.2020r.
Ciąg dalszy poważnych zmian na obiekcie ODRY Nietków

23.05.2020r.
Rewolucyjne zmiany na boisku ODRY Nietków         - więcej zdjęć zamieszczono w galerii

Historyczny awans ODRY Nietków do IV ligi
Po zebraniu prezesów Wojewódzkich Związków Piłki Nożnej jest już wszystko jasne. Sezon 2019/2020 od IV ligi w dół został zakończony. Zespoły, które znajdowały się po rundzie jesiennej na miejscach premiowanych awansem otrzymają promocję do wyższych lig. Nie będzie natomiast degradacji do niższych klas. Taka decyzja dla LKS ODRA Nietków oznacza awans do IV ligi.
W Nietkowie mamy więc już drużynę IV-ligową! Bardzo dobra postawa naszej drużyny w rozgrywkach rundy jesiennej i pozycja wicelidera rozgrywek przed zawieszeniem meczy w związku z pandemią koronawirusa dała ODRZE awans. To nie przypadek...
Gratulujemy tego awansu całej drużynie oraz sztabowi szkoleniowemu naszego klubu. Jest to historyczne wydarzenie dla naszej społeczności, ponieważ ODRA pierwszy raz w historii będzie grać w IV lidze. Przed Zarządem klubu sporo pracy i wyzwań, aby spełnić wymagania dotyczące dopuszczenia obiektu do rozgrywek IV ligi. Sympatyków klubu, kibiców i rodziców zawodników drużyn młodzieżowych prosimy o wsparcie działań i pomoc w pracach wykonywanych na obiekcie sportowym Nietkowa. Wspólnym wysiłkiem jesteśmy w stanie przygotować się do trudnych rozgrywek w IV lidze i razem kibicować drużynie w kolejnych meczach.

Ludowy Klub Sportowy ODRA Nietków - to klub piłkarski występujący od 2020 roku w rozgrywkach IV ligi.

Powstanie klubu datuje się na rok 1947. W latach 70-tych klub składał się nawet z kilku sekcji: motorowej, siatkarskiej, piłkarskiej, biegów przełajowych i tenisa stołowego. Obecnie działalność klubu ukierunkowana jest na piłkę nożną. Klub prowadzi aktualnie następujące drużyny piłkarskie: seniorów, juniorów, trampkarzy, orlików i żaków.

Klubem zarządza Zarząd z prezesem Andrzejem Kuczakiem na czele. Aktualny skład Zarządu LKS ODRA Nietków: